İsla Panorama

Hemen Arayın +90 (252) 241 2121

Odalar

Konukseverlik Tutkusu

Isla Panorama konforunu keşfetmek ve tatil standartlarınızı yükseltmek için oda seçeneklerimize göz atın. Muhteşem bir tatil deneyimi ve konaklama ihtiyaçlarınıza karşılık verecek tüm detaylar, oda seçeneklerimizde sizi bekliyor. Bu seçkin konseptte geçecek tatil günleri, size kendinizi ayrıcalıklı hissettirecek. Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyi konaklama deneyimini seçin.

ANA BİNA STANDART ODA

Standart oda konforunu artıran detaylarıyla main standart odada 3 kişiye kadar konaklayabilir, tatil keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Tatil ihtiyaçlarınızı karşılayacak içerikteki konseptiyle main standart odada yerinizi ayırtın.

20 m², 3 Kişilik, 2 Yatak

1 Çift Kişilik Yatak, Klima. Direkt Telefon , Uydu TV, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Kasa

Rezervasyon Yap

AİLE ODASI

Aile tatillerinizde her yaştan herkes için konfor ve keyfi üst düzeyde tutan konseptiyle aile odası, 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Ailece mutlu tatil anıları biriktirmek için siz de aile odasında yerinizi ayırtın.

45 m², 4 Kişilik, 3 Yatak

1 Yatak Odası, 1 Oturma Odası, 1 Çift Kişilik Yatak, 2 Tek Kişilik Yatak, Banyo, 2 Klima, Direkt Telefon, Uydu TV, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Kasa

Rezervasyon Yap

ANEX STANDART ODA

Konaklama deneyimlerinizde, tatil anılarınızı konfor ve keyif üzerine kurmak isterseniz, seçkin Isla Panorama Hotel konseptini yansıtan anex standart odaları tercih edebilirsiniz. Tatil ihtiyaçlarınıza cevap verecek detaylarla anex standart odalar sizi bekliyor.

20 m², 3 Kişilik, 2 Yatak

1 Yatak Odası, 1 Çift Kişilik Yatak, 1 Çocuk Yatağı, Klima. Direkt Telefon , Uydu TV, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Kasa

Rezervasyon Yap

GENİŞ AİLE ODASI

Geniş aileniz için konforlu ve aile tatillerinizde tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek detayların düşünüldüğü geniş aile odası, tam sizin istediğiniz gibi… Siz de aile tatillerinizde rahat, ferah ve keyifli geniş aile odasını tercih edebilirsiniz.

45 m², 5 Kişilik, 2 Yatak

1 Yatak Odası, 1 Oturma Odası, 1 Çift Kişilik Yatak, 2 Tek Kişilik Yatak, 1 kanepe, Banyo, 2 Klima, Direkt Telefon , Uydu TV, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Kasa

Rezervasyon Yap